Sponsorluk

Sponsor olun. İlgili tüm sayfalarda sponsorluk vurgusu yapalım. Türkiye'nin en kapsamlı Turizm Rehberi ile turistik değerlerimizi dünyaya duyuruyoruz.

img/tr/min/sponsorluk/sponsorluk.png-|-Sponsorluk › duyBunu-|-Görsel: Sponsorluk › duyBunu Tıkla ve Görseli Büyüt: Sponsorluk

Türkiye'nin en kapsamlı Turizm Rehberi'ne Sponsor Olun Kazanın

Sponsorluk fırsatı. Sosyal sponsorluk, il sponsorluğu ve ilçe sponsorluğu olmak üzere 3 farklı konuda sponsor olabilirsiniz. Sosyal sponsor tüm sayfalarda vurgulanır. İl sponsoru ilgili ile ait tüm sayfalarda vurgulanır. İlçe sponsoru ilgili ilçeye ait tüm sayfalarda vurgulanır. Özel işletme tanıtım sayfalarında hiçbir sponsorluk vurgulanmaz.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

 • Sponsorluk
 • Sosyal Sponsorluk
 • Ülke sponsorluğu
 • İl sponsorluğu
 • İlçe sponsorluğu

SPONSORLUK

Sponsorluk; marka bilinirliğinizi arttırır ve hedef kitlenize ulaşmanıza katkı yapar. Aynı zamanda sponsorluk; ziyaretçiler gözünde marka sadakatinizi arttırmaya yarayan bir fırsattır.

Sosyal Sponsorluk

Sosyal sponsorluk ile projemize destek olabilirsiniz.

İl Sponsorluğu

İl sponsorluğu ile projemize destek olabilirsiniz. İl sponsoru olursanız; ilgili ile ve ilçelerine ait tüm sayfalarda, kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemeyecek şekilde sponsorluğunuz vurgulanır. Her il için sadece 1 sponsor kontenjanı vardır.

İlçe Sponsorluğu

İlçe sponsorluğu ile projemize destek olabilirsiniz. İlçe sponsoru olursanız; ilgili ilçeye ait tüm sayfalarda, kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemeyecek şekilde sponsorluğunuz vurgulanır. Her ilçe için sadece 1 sponsor kontenjanı vardır.

Sponsorluk Süresi

Tüm sponsorlukların süreleri sözleşme tarihinden itibaren 1 yıldır.

Sponsorluk Kapsamı Dışında Olan Sayfalar

Özel İşletme Tanıtım sayfalarında herhangi bir sponsorluk vurgulanmaz. Sponsorluklar sadece il ve ilçelerle ilgili sayfalarda gösterilir.

Toplamda 5 sosyal sponsorluk, 81 il sponsorluğu ve 973 ilçe sponsorluğu ile sınırlıdır.

Sayfa sonundaki telefon ve email ile bize ulaşabilirsiniz.

Gelir Modeli | duyBunu.com.tr

Site genelinde hiçbir sayfaya reklam almıyoruz. Küçük işletme üyelik ücretleri ana gelir kaynağımız. İlçe özelindeki sayfalarda; ilçe ve il sponsorlarını vurguluyoruz. İl özelindeki sayfalarda; sadece il sponsorlarını vurguluyoruz.

Referans değeri olan (Google, Bing, Yandex, TripAdvisor vs.) kaynaklardaki kullanıcı değerlendirmeleri 8/10 ve daha iyi olan, kayıt talep ettiği ilçe vergi dairesine kayıtlı olup fiziksel bir adresi olan yerel küçük işletmeleri kabul ediyoruz. Bu sıcak satış yapmamızı zorlaştıran bir konu olduğundan, sponsorluklarla süreci finanse ediyoruz.

Online pazarlamanın en önemli konularından olan arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda, yaklaşık 12 yıldır geliştirdiğimiz özel yazılımımızın sağladığı avantajlar ve nitelikli içerik ekibimizin çalışmalarıyla elde ettiğimiz rekabet fırsatlarını, işinin ehli yerel küçük işletmelere günlük 3TL, 4TL, 6TL gibi çok küçük ücretlerle sunuyoruz. Böylece hem firma aramalarında hem de hizmet konusu aramalarında bu işletmelerin erişilebilirliklerini arttırıyoruz.

Tüm kaynaklarımızı, Ar-Ge ve istihdam olanağı için kullanıyoruz. Şu an kadrolu uzman sayımız 17 olup, 2023 yılı sonuna kadar 1150 kişilik istihdam rakamına ulaşmayı hedefliyoruz.

Tüm bilgi ve işletmeler titiz bir doğrulama sürecinden sonra düzenleniyor ve yayına veriliyor.

İçerik Kapsamı | duyBunu.com.tr

 • 81 il
 • 973 ilçe

Her bir ilçenin kapsamı | duyBunu.com.tr

 • Önemli bilgiler
  İlgili ilçenin valilik, kaymakamlık, belediye, polis ve jandarma telefonları ve yol tarifleri yayınlanıyor.
 • Gezilecek Yerler
  Tüm ilçelerin gezilecek görülecek yerleri yayınlanıyor. 17.05.2023 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 5.771 gezilecek görülecek yer tespit edildi ve her birine özel bir sayfa yayınlanmaya başlandı.
 • Yerel Lezzetler
  Tüm ilçelerin özel lezzetleri yayınlanıyor. 17.05.2023 tarihi itibariyle 1.741 yerel lezzetin malzeme ve tarifleri de eklendi.
 • Hediyelik Eşyalar
  ilçenin tüm hatıralık yöresel hediyelik eşyaları yayınlanıyor. 17.05.2023 itibariyle 421 yörelsel hatıralık hediyelik eşya ya da zanaat ürünü tespit edildi.
 • Yöresel Ürünler
  İlçelerin tüm yöresel gıda ürünleri yayınlanıyor. 17.05.2023 tarihi itibariyle 925 yöresel ürün tespit edildi ve özet bilgileri eklendi.
 • Yerel İşletmeler
  İlgili ilçenin nüfusuna ve ekonomik ağırlığına göre tespit edilen sayılarda her ilçeyi temsilen yerel küçük işletmeler eklenmeye başlandı. İşletmelerin ilgili ilçenin vergi dairesine kayıtlı olması ve fiziksel adresi olması gibi ön şartlarımız var. Ayrıca online pazarlamada rekabet avantajını güçlendirmek için aynı hizmet bölgesinde aynı faaliyet konusundan sınırlı sayıda işletme kabul ediyoruz.

Türkiye Turizm Rehberi | duyBunu

Geliştirdiğimiz özel yazılım, dünya genelinde rakipsiz erişim sağlıyor. Nitelikli içerik ekibimizin çalışmalarıyla da daha iyi kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

/img/tr/min/sponsorluk/Ekran görüntüsü 2022-12-11 134027.jpg-|-Bu Görsel 0 ile ilgili -|-Görsel: Sponsorluk › 0

0

Rakipsiz Hız ve Performans

Tıkla ve Görseli Büyüt: 0

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...