Koşullar ve Şartlar

En az 24 aydır faal ya da faaliyeti ile ilgili yeterlilik belgesi sunabilen yerel işletmeleri ve kamuya açık bilgileri ekliyoruz.

img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar.jpg-|-Koşullar ve Şartlar › duyBunu-|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › duyBunu Tıkla ve Görseli Büyüt: Koşullar ve Şartlar

Koşullar ve Şartlar › duyBunu

İşletme; fiziksel adrese sahip olmalı ve bu adres, bulunduğu ilçenin vergi dairesine kayıtlı olmalıdır. İşletmenin; son 24 aydır resmi olarak faal olması, 24 aydan kısa süre önce açılmışsa faaliyetiyle ilgili yeterlilik belgesi olması gerekir. Vergi levhası ya da ticaret sicil gazetesi istenecektir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Yerel İşletme dizini
  • Yerel işletme kayıt koşulları
  • Online yerel işletme kaydı
  • Doğrulanmış Yerel İşletmeler

HİZMET

duybunu.com.tr de yayınlanmak üzere, işletmeye bir adet özel web sayfası yapılması ve yayınlanması.

KOŞULLAR

Resmi olarak 24 aydan kısa süre önce faaliyete başlamış olan işletmeler; vergi levhası ya da ticaret sicil gazetesine ek olarak; faaliyetlerine uygun yeterlilik belgesi vermelidir.

ŞARTLAR

İşletme bilgilerinin geçerliliği, yetkili kontrolörlerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilir ve işletme bilgileri düzenli olarak güncellenir.

ÖZELLİKLER

CANLI KARTVİZİT

Ziyaretçiler, işletmeye özel hazırlanan sayfadan; doğrudan ilgili işletmeye yol tarifi alabilir, telefon ile arayabilir, SMS ya da WhatsApp mesajı gönderebilir, e-mail gönderebilir ve web sitesini ziyaret edilebilirler.

İşletmenin rezervasyon ya da online alışveriş linki eklenebilir.

Örnek Minimalist Web

Canlı Kartvizit Yıllık 1.095,00TL + %20 KDV

MİKRO SAYFA

İşletme ve faaliyeti ile ilgili bilgileri içerir. 1 görsel, en fazla 65 karakter uzunluğunda 1 başlık ve en fazla 300 karakter uzunluğunda 1 paragraftan oluşan 4 blok ile işletme sunumu yapılır.

Örnek Er-Taş Nakliyat

Canlı Kartvizit + Mikro Sayfa Ücreti Yıllık 1.460,00TL + %20 KDV

MİKRO MAĞAZA

İşletmenin ürünleri, hizmetleri ve güncel kampanyaları eklenebilir. 1 görsel, en fazla 65 karakter uzunluğunda 1 başlık ve en fazla 300 karakter uzunluğunda 1 paragraftan oluşan maksimum 20 blok ile üsün, hizmet, kampanya ya da etkinlik duyurusu yapılabilir. Bu bölümdeki her içeriğe rezervasyon, satış ya da whatsapp butonu eklenebilir.

Örnek Adres Academy Ümraniye

Canlı Kartvizit + Mikro Sayfa + Mikro Mağaza Ücreti Yıllık 2.190,00TL + %20 KDV

YÖNETİM

duyBunu web sitesi; ziyaretçilere her zaman güncel ve doğru bilgiler sunar.

Dijital pazarlamanın en önemli konusu olan online pazarlamada içerik kalitesi ve kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu nedenle hiçbir işletmeye yönetim yetkisi vermiyoruz. Tüm içeriği alanında uzman editörlerimizle düzenliyor ve yayınlıyoruz. Böylece SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Online Pazarlama uzmanlığımızı kullanarak, sayfaların arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesini ve erişilebilirliğinin artmasını sağlıyoruz.

Yıl içinde her bir kampanya ya da içerik ekleme ücreti toplam 12 adete kadar ücretsizdir. İlave talepler 73,00TL + %20 KDV

Eklenecek içeriklerin resmi yetkili tarafından bize iletilmesi gerekir. Biz sadece sizden aldığımız içerikleri doğrular, SEO ve Online Pazarlamaya uygun şekilde düzenler ve gerekirse size daha verimli olması için tavsiyede bulunuruz.

► Tüm bilgi ve ürünler editörlerimiz tarafından kontrol edilir ve uygun bulunursa eklenir.

BAŞVURU SÜRECİ

Öncelikle aşağıdaki Yerel işletme Kayıt Talep Formunu doldurmanız gerekiyor.

Başvurunuz bize ulaşınca, doğrulama sürecimiz başlar. Başvurunuz 7 gün içinde incelenir ve uygun bulunursa, sonraki 7 iş günü içinde sayfanız hazırlanır ve yayınlanır.


Türkiye'deki tüm ilçelerin (81 il 973 ilçe) nüfuslarına oranla, her ilçede herbir faaliyet konusunda en fazla 4 işletme eklenecektir. Bu nedenle talep formunu doldurmadan önce uygunluğu bize sorunuz.

ALICI : duyBunu Bilgi Teknolojileri A.Ş.
IBAN : TR43 0001 0005 9097 6866 8650 02
BANKA : Ziraat Bankası
ŞUBE : Alaçatı

Canlı Kartvizit Kayıt Talep Formu

Mikro Sayfa ve Mikro Mağaza Kayıt Talep Formu

Yerel Küçük İşletmelere SEO ve Online Pazarlama

Küçük İşletmeler, rekabetçi SEO ve Online Pazarlama uzmanlığımızla kazanıyorlar. Ziyaretçiler, işinin ehli yerel küçük işletmelere doğrudan ulaşıyor.

/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-45c48c.jpg-|-Bu Görsel Esnaflar rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › Esnaflar rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor.

Esnaflar rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor.

Tıkla ve Görseli Büyüt: Esnaflar rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-c74d97.jpg-|-Bu Görsel Gezilecek görülecek yerler için SEO ve Online pazarlama yapıp otel ve restoranlara kazandırıyoruz. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › Gezilecek görülecek yerler için SEO ve Online pazarlama yapıp otel ve restoranlara kazandırıyoruz.

Gezilecek görülecek yerler için SEO ve Online pazarlama yapıp otel ve restoranlara kazandırıyoruz.

Tıkla ve Görseli Büyüt: Gezilecek görülecek yerler için SEO ve Online pazarlama yapıp otel ve restoranlara kazandırıyoruz.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-1c383c.jpg-|-Bu Görsel Yöresel Hediyelik eşyalar için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve hediyelik eşya satıcılarına kazandırıyoruz. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › Yöresel Hediyelik eşyalar için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve hediyelik eşya satıcılarına kazandırıyoruz.

Yöresel Hediyelik eşyalar için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve hediyelik eşya satıcılarına kazandırıyoruz.

Tıkla ve Görseli Büyüt: Yöresel Hediyelik eşyalar için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve hediyelik eşya satıcılarına kazandırıyoruz.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-17e621.jpg-|-Bu Görsel Yerel küçük işletmeler rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › Yerel küçük işletmeler rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor.

Yerel küçük işletmeler rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor.

Tıkla ve Görseli Büyüt: Yerel küçük işletmeler rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan kurtuluyor.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-8f14e4.jpg-|-Bu Görsel duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de online pazarlama aramalarında ilk sıralarda. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de online pazarlama aramalarında ilk sıralarda.

duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de online pazarlama aramalarında ilk sıralarda.

Tıkla ve Görseli Büyüt: duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de online pazarlama aramalarında ilk sıralarda.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-7cbbc4.jpg-|-Bu Görsel duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da online pazarlama aramalarında ilk sıralarda. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da online pazarlama aramalarında ilk sıralarda.

duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da online pazarlama aramalarında ilk sıralarda.

Tıkla ve Görseli Büyüt: duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da online pazarlama aramalarında ilk sıralarda.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-c7e124.jpg-|-Bu Görsel duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda.

duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda.

Tıkla ve Görseli Büyüt: duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Bing'de seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-a5771b.jpg-|-Bu Görsel duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda.

duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda.

Tıkla ve Görseli Büyüt: duyBunu arkasındaki güç olan Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş. yıllardır Google'da seo kılavuzu ve seo kampanyası aramalarında ilk sıralarda.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-c9f0f8.jpg-|-Bu Görsel Yerel Turizm işletmeleri rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan verim alıyor. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › Yerel Turizm işletmeleri rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan verim alıyor.

Yerel Turizm işletmeleri rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan verim alıyor.

Tıkla ve Görseli Büyüt: Yerel Turizm işletmeleri rakipsiz erişilebilirlik ve ekonomik ücretlerle SEO ve Online pazarlamadan verim alıyor.
/img/tr/min/kosullar-ve-sartlar/kosullar-ve-sartlar-a3f390.jpg-|-Bu Görsel Yerel lezzetler için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve restoranlara kazandırıyoruz. ile ilgili -|-Görsel: Koşullar ve Şartlar › Yerel lezzetler için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve restoranlara kazandırıyoruz.

Yerel lezzetler için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve restoranlara kazandırıyoruz.

Tıkla ve Görseli Büyüt: Yerel lezzetler için SEO ve Online pazarlama yapıyor ve restoranlara kazandırıyoruz.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...