Koşullar ve Şartlar

En az 24 aydır faal ya da faaliyeti ile ilgili yeterlilik belgesi sunabilen yerel işletmeleri ve kamuya açık bilgileri ekliyoruz.

Koşullar ve Şartlar › duyBunu

İşletme; fiziksel adrese sahip olmalı ve bu adres, bulunduğu ilçenin vergi dairesine kayıtlı olmalıdır. İşletmenin; son 24 aydır resmi olarak faal olması, 24 aydan kısa süre önce açılmışsa faaliyetiyle ilgili yeterlilik belgesi olması gerekir. Vergi levhası ya da ticaret sicil gazetesi istenecektir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Yerel İşletme dizini
  • Yerel işletme kayıt koşulları
  • Online yerel işletme kaydı
  • Doğrulanmış Yerel İşletmeler
Koşullar ve Şartlar › duyBunuTıkla ve Görseli Büyüt: Koşullar ve Şartlar

HİZMET

duybunu.com.tr'de yayınlanmak üzere, işletmenin tercihi doğrultusunda özel içerik ya da özel sayfa hazırlanması.

KOŞULLAR

Resmi olarak 24 aydan kısa süre önce faaliyete başlamış olan işletmelerden; vergi levhası ya da ticaret sicil gazetesine ek olarak; faaliyetlerine uygun yeterlilik belgesi istenebilir.

ŞARTLAR

İşletme bilgilerinin geçerliliği, yetkili kontrolörlerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilir ve işletme bilgileri düzenli olarak güncellenir.

YAYIN SEÇENEKLERİ

1/5) TEMEL LİSTELENME

İşletmenizin ünvanı, logo ya da görseli (her ikisi de varsa, logo görsele eklenir), telefon numarası, adresi, yol tarifi linki ve ortalama 150 karakter uzunluğunda tanıtıcı bir önsöz yayınlanır.

Temel Listelenme Yıllık 365,00TL + %20 KDV

2/5) ETKİLEŞİMLİ LİSTELENME

Temel Listelemeye ek olarak; ziyataretçilerimizin bir tıkla kolayca ulaşabilecekleri şekilde sosyal medya hesaplarınız, web sitesi linkiniz, rezervasyon/e-ticaret linkiniz, WhatsApp mesajlaşma linkiniz özel ikonlara tanımlanarak eklenir.

Temel Listelenme Yıllık 465,00TL + %20 KDV

Temel Listelenme ve Etkileşimli Listelenme Kayıt Talep Formu

BANKA HESABI

ALICI: duyBunu Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi
IBAN: TR43 0001 0005 9097 6866 8650 02
AÇIKLAMA: [ÖDEME ÖNCESİ VERİLECEK REFERANS NUMARASI]

3/5) CANLI KARTVİZİT

Ziyaretçiler, işletmeye özel hazırlanan sayfadan; doğrudan ilgili işletmeye yol tarifi alabilir, telefon ile arayabilir, SMS ya da WhatsApp mesajı gönderebilir, e-mail gönderebilir ve web sitesini ziyaret edilebilirler.

İşletmenin rezervasyon ya da online alışveriş linki eklenebilir.

Örnek Minimalist Web

Canlı Kartvizit Yıllık 1.095,00TL + %20 KDV

4/5) MİKRO SAYFA

İşletme ve faaliyeti ile ilgili bilgileri içerir. 1 görsel, en fazla 65 karakter uzunluğunda 1 başlık ve en fazla 300 karakter uzunluğunda 1 paragraftan oluşan 4 blok ile işletme sunumu yapılır.

Örnek Er-Taş Nakliyat

Canlı Kartvizit + Mikro Sayfa Ücreti Yıllık 1.460,00TL + %20 KDV

5/5) MİKRO MAĞAZA

İşletmenin ürünleri, hizmetleri ve güncel kampanyaları eklenebilir. 1 görsel, en fazla 65 karakter uzunluğunda 1 başlık ve en fazla 300 karakter uzunluğunda 1 paragraftan oluşan maksimum 20 blok ile ürün, hizmet, kampanya ya da etkinlik duyurusu yapılabilir. Bu bölümdeki her içeriğe rezervasyon, satış ya da whatsapp butonu eklenebilir.

Örnek Adres Academy Ümraniye

Canlı Kartvizit + Mikro Sayfa + Mikro Mağaza Ücreti Yıllık 3.650,00TL + %20 KDV

YÖNETİM

duyBunu web sitesi; ziyaretçilere her zaman güncel ve doğru bilgiler sunar.

Dijital pazarlamanın en önemli konusu olan online pazarlamada içerik kalitesi ve kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu nedenle hiçbir işletmeye yönetim yetkisi vermiyoruz. Tüm içeriği alanında uzman editörlerimizle düzenliyor ve yayınlıyoruz. Böylece SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Online Pazarlama uzmanlığımızı kullanarak, sayfaların arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesini ve erişilebilirliğinin artmasını sağlıyoruz.

Yıl içinde her bir kampanya ya da içerik ekleme ücreti toplam 24 adete kadar ücretsizdir. İlave talepler 146,00TL + %20 KDV

Eklenecek içeriklerin resmi yetkili tarafından bize iletilmesi gerekir. Biz sadece sizden aldığımız içerikleri doğrular, SEO ve Online Pazarlamaya uygun şekilde düzenler ve gerekirse size daha verimli olması için tavsiyede bulunuruz.

► Tüm bilgi ve ürünler editörlerimiz tarafından kontrol edilir ve uygun bulunursa eklenir.

BAŞVURU SÜRECİ

Öncelikle aşağıdaki Yerel işletme Kayıt Talep Formunu doldurmanız gerekiyor.

Başvurunuz bize ulaşınca, doğrulama sürecimiz başlar. Temel Listelenme ve Etkileşimli Listelenme Başvurularınız 24 saat içinde incelenir ve ödeme teytidi doğrultusunda aynı sürede yayınlanır. Diğer başvurularınız 3 iş günü içinde incelenir ve uygun bulunursa, ödeme teyidi doğrultusunda sonraki 7 iş günü içinde sayfanız hazırlanır ve yayınlanır.


Türkiye'deki tüm ilçelerin (81 il 973 ilçe) nüfuslarına oranla, her ilçede herbir faaliyet konusunda en fazla 4 işletme eklenecektir. Bu nedenle talep formunu doldurmadan önce uygunluğu bize sorunuz.

Temel Listelenme ve Etkileşimli Listelenme Kayıt Talep Formu

Canlı Kartvizit Kayıt Talep Formu

Mikro Sayfa ve Mikro Mağaza Kayıt Talep Formu

BANKA HESABI

ALICI: duyBunu Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi
IBAN: TR43 0001 0005 9097 6866 8650 02
AÇIKLAMA: [ÖDEME ÖNCESİ VERİLECEK REFERANS NUMARASI]

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...