Kırkgeçit Termal Tesisleri

Gezilecek görülecek yerlerden Çanakkale Biga'daki Kırkgeçit Termal Tesisleri ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Biga Otelleri

Kırkgeçit Termal Tesisleri › duyBunu

Biga’ya 17 km mesafedeki tesiste; açık ve kapalı havuz ile otel bulunmaktadır. Kaplıca suyu; depresyona, eklem ve cilt hastalıklarına iyi gelmektedir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Kırkgeçit Termal Tesisleri nerede?
  • Kırkgeçit Termal Tesisleri hangi hastalıklar için?
  • Kırkgeçit Termal Tesisleri fiyatları
Kırkgeçit Termal Tesisleri › Gezi Rehberi | Biga | ÇanakkaleTıkla ve Görseli Büyüt: Kırkgeçit Termal Tesisleri

Kapsamlı hizmetler sunan Kırkgeçit Termal Tesisleri gerek Çanakkale gerekse de İstanbul ve civar illerden çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Tesis içerisinde; banyo kürleri, hamam, sauna ile fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi bulunmaktadır. Kaplıca suyunun kronik bel ağrısı, sedef ve egzama gibi birçok hastalığa iyi geldiği söylenmektedir.

Kırkgeçit Termal Tesisleri nerede?

Kırkgeçit Termal Tesisleri, Çanakkale'nin Biga ilçesindedir. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Kırkgeçit Termal Tesisleri konumunu haritada açabilirsiniz.

Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri

Biga'dan bulunan Kırkgeçit Termal Tesisleri ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Kırkgeçit Termal Tesisleri görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/canakkale/biga/gezi-rehberi/kirkgecit-termal-tesisleri/kirkgecit-termal-tesisleri-6c8349.jpg-|-Bu Görsel Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Kırkgeçit Termal Tesisleri › Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri (1)
/img/tr/min/canakkale/biga/gezi-rehberi/kirkgecit-termal-tesisleri/kirkgecit-termal-tesisleri-4e732c.jpg-|-Bu Görsel Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Kırkgeçit Termal Tesisleri › Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kırkgeçit Termal Tesisleri Görselleri (2)

Kırkgeçit Termal Tesisleri Videosu

Biga gezilecek görülecek yerlerinden Kırkgeçit Termal Tesisleri videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/RUlikh-RNmE

Kırkgeçit Termal Tesisleri tanıtım videosu

Çanakkale Biga görülecek yerlerinden Kırkgeçit Termal Tesisleri videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...