Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi

Gezilecek görülecek yerlerden Bilecik Merkez'deki Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Bilecik Otelleri

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi › duyBunu

2013’te Kültür ve Turizm Bakanlığının yaptırdığı Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde sinema, tiyatro, sergi ve konferans salonu bulunmaktadır.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi nerede?
  • Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi yol tarifi
  • Bilecik’te gezilecek yerler
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi › Gezi Rehberi | Merkez | BilecikTıkla ve Görseli Büyüt: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi

Sinema, tiyatro, sergi ve konferans salonunun bulunduğu, 2013 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yaptırılan Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi, birçok ulusal ve uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bilecik’te sosyal bir etkinliğe gitmeyi planlıyorsanız Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi etkinliklerine göz atabilirsiniz.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi nerede?

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi, Bilecik Merkez'de Bahçelievler mahallesindedir. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi konumunu haritada açabilirsiniz.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri

BilecikMerkez'de bulunan Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/bilecik/merkez/gezi-rehberi/seyh-edebali-kultur-ve-kongre-merkezi/seyh-edebali-kultur-ve-kongre-merkezi-7f39f8.jpg-|-Bu Görsel Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi › Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (1)
/img/tr/min/bilecik/merkez/gezi-rehberi/seyh-edebali-kultur-ve-kongre-merkezi/seyh-edebali-kultur-ve-kongre-merkezi-1ff1de.jpg-|-Bu Görsel Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi › Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (2)
/img/tr/min/bilecik/merkez/gezi-rehberi/seyh-edebali-kultur-ve-kongre-merkezi/seyh-edebali-kultur-ve-kongre-merkezi-14bfa6.jpg-|-Bu Görsel Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi › Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Görselleri (3)

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Videosu

Bilecik Merkez gezilecek görülecek yerlerinden Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/o8BhvlzcV9A

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi tanıtım videosu

Bilecik Merkez görülecek yerlerinden Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...