Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi

Gezilecek görülecek yerlerden Aydın Nazilli'deki Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Nazilli Otelleri

Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi › duyBunu

Halk tarafından Ankara Palas Otel olarak da bilinen bina, Demirci Mehmet Efe tarafından yapılmış, sonrasında restore edilerek müzeye çevrilmiştir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi nerede?
  • Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi yol tarifi
  • Aydın Nazilli gezilecek yerler
Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi › Gezi Rehberi | Nazilli | AydınTıkla ve Görseli Büyüt: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi

Kurtuluş Savaşı öncesi, halkı bilinçlendiren ve direnişi organize eden kahramanların mankenlerle canlandırıldığı müzede; ilçeyi ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan etkileyen Sümerbank Basma Fabrikası’na ait dikiş makineleri, desen çalışmaları gibi ögeleri de görebilirsiniz. Bu görkemli tarihi yapıyı görmeden Nazilli’den ayrılmamalısınız.

Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi kaça kadar açık?

Pazartesi günleri hariç açık olan müze, saat 17:00'ye kadar ziyaret edilebilir.

Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri

Nazilli'de bulunan Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/aydin/nazilli/gezi-rehberi/nazilli-belediyesi-etnografya-muzesi/nazilli-belediyesi-etnografya-muzesi-66f041.jpg-|-Bu Görsel Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi › Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (1)
/img/tr/min/aydin/nazilli/gezi-rehberi/nazilli-belediyesi-etnografya-muzesi/nazilli-belediyesi-etnografya-muzesi-44f683.jpg-|-Bu Görsel Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi › Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (2)
/img/tr/min/aydin/nazilli/gezi-rehberi/nazilli-belediyesi-etnografya-muzesi/nazilli-belediyesi-etnografya-muzesi-c9f0f8.jpg-|-Bu Görsel Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi › Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Görselleri (3)

Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi Videosu

Nazilli gezilecek görülecek yerlerinden Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/Mqnwld2oR7U

Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi tanıtım videosu

Aydın Nazilli görülecek yerlerinden Nazilli Belediyesi Etnografya Müzesi videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...