Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi

Gezilecek görülecek yerlerden Antalya Demre'deki Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Demre Otelleri

Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi › duyBunu

M.S 129 yılında yapılan bir tahıl ambarı içerisine kurulan Likya Medeniyetleri Müzesi, liman kenti olan Andriake Antik Kenti içerisinde yer alır.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi nerededir?
  • Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi giriş ücreti ne kadar?
  • Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi ne zaman kuruldu?
Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi › Gezi Rehberi | Demre | AntalyaTıkla ve Görseli Büyüt: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi

Myra Antik Kenti’nin limanı olan Andriake Antik Kenti’nde kurulu olan Likya Medeniyetler Müzesi, içindeki eserler gibi tarihî eser niteliği taşımaktadır. Yakın zamanda müzeye çevrilen tarihî bina içerisinde Likya medeniyetinin kültürünü, sanatını, ekonomik ve sosyal hayatını, dinî inanışlarını yansıtan birçok eser bulunmaktadır.

Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi nerededir?

Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi, Demre ilçesindeki Çayağzı mevkide bulunur. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi konumunu haritada açabilirsiniz.

Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri

Demre'de bulunan Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/antalya/demre/gezi-rehberi/andriake-antik-kenti-ve-likya-medeniyetleri-muzesi/andriake-antik-kenti-ve-likya-medeniyetleri-muzesi-093f65.jpg-|-Bu Görsel Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi › Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (1)
/img/tr/min/antalya/demre/gezi-rehberi/andriake-antik-kenti-ve-likya-medeniyetleri-muzesi/andriake-antik-kenti-ve-likya-medeniyetleri-muzesi-6364d3.jpg-|-Bu Görsel Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi › Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (2)
/img/tr/min/antalya/demre/gezi-rehberi/andriake-antik-kenti-ve-likya-medeniyetleri-muzesi/andriake-antik-kenti-ve-likya-medeniyetleri-muzesi-02e74f.jpg-|-Bu Görsel Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi › Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Görselleri (3)

Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi Videosu

Demre gezilecek görülecek yerlerinden Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/SUwwRcuTVdA

Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi tanıtım videosu

Antalya Demre görülecek yerlerinden Andriake Antik Kenti ve Likya Medeniyetleri Müzesi videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...