Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu

Gezilecek görülecek yerlerden Ankara Keçiören'deki Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Keçiören Otelleri

Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu › duyBunu

Kartaltepe Aqua Park’ta yetişkin ve çocuk havuzu bulunuyor. Alana damsız giriş yapılamıyor. Salı ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet veriliyor.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Kartaltepe Aqua Park giriş ücreti
  • Kartaltepe Aqua Park yol tarifi
  • Kartaltepe Aqua Park kadın günü ne zaman?
Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu › Gezi Rehberi | Keçiören | AnkaraTıkla ve Görseli Büyüt: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu

Kartaltepe Aqua Park, Ankara Forum AVM’ye yakın konumda bulunuyor. Aqua parka gitmek isteyenler, ücretsiz yolcu servisinden yararlanabiliyor. İçerisinde birçok kaydırak ve güneşlenme alanının bulunduğu havuz, misafirlerine keyifli bir gün yaşatıyor. Havuza dışarıdan yiyecek-içecek sokulamıyor. Bu ihtiyaçlar için işletmenin kafesi hizmet veriyor.

Kartaltepe Aqua Park kadın günü ne zaman?

Kartaltepe Aqua Park kadın günü, salı ve cuma günleridir. 0-5 yaş arası çocukların parka girişi ücretsizdir.

Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri

Keçiören'de bulunan Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/ankara/kecioren/gezi-rehberi/kartaltepe-aqua-parki-ve-yuzme-havuzu/kartaltepe-aqua-parki-ve-yuzme-havuzu-44f683.jpg-|-Bu Görsel Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu › Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (1)
/img/tr/min/ankara/kecioren/gezi-rehberi/kartaltepe-aqua-parki-ve-yuzme-havuzu/kartaltepe-aqua-parki-ve-yuzme-havuzu-3c59dc.jpg-|-Bu Görsel Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu › Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (2)
/img/tr/min/ankara/kecioren/gezi-rehberi/kartaltepe-aqua-parki-ve-yuzme-havuzu/kartaltepe-aqua-parki-ve-yuzme-havuzu-d1fe17.jpg-|-Bu Görsel Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu › Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Görselleri (3)

Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu Videosu

Keçiören gezilecek görülecek yerlerinden Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/k6-OSgsITTk

Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu tanıtım videosu

Ankara Keçiören görülecek yerlerinden Kartaltepe Aqua Parkı ve Yüzme Havuzu videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...