Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi

Gezilecek görülecek yerlerden Ankara Beypazarı'daki Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Beypazarı Otelleri

Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi › duyBunu

Yürüyüş, piknik ve balıkçılığı sevenlerin uğrak noktası olan alan, temiz havasıyla dikkat çekmektedir. Vadide çeşitli kuş türlerine rastlanmaktadır.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Kirmir Çayı nerede?
  • Kirmir Çayı’na nasıl gidilir?
  • Kirmir Çayı’nda piknik yapılır mı?
Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi › Gezi Rehberi | Beypazarı | AnkaraTıkla ve Görseli Büyüt: Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi

Etrafı yeşil alanlarla kaplı olan Kirmir Çayı, ilkbahar ve yaz aylarında piknik, sonbaharda ise doğa yürüyüşü yapmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Çay etrafındaki vadide; kuğu, angut, kaz, ak balıkçıl gibi birçok kuş türü yaşamaktadır. Beypazarı’na 22 km uzaklıkta bulunan Kirmir Çayı ücretsiz olarak ziyaret edilebilmektedir.

Kirmir Çayı’na nasıl gidilir?

Kirmir Çayı’na Beypazarı ilçe merkezinden kalkan özel ulaşım araçları ile ulaşmak mümkündür. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Kirmir Çayı konumunu haritada açabilirsiniz.

Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri

Beypazarı'da bulunan Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/kirmir-cayi-ve-gonen-vadisi/kirmir-cayi-ve-gonen-vadisi-3295c7.jpg-|-Bu Görsel Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi › Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri (1)
/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/kirmir-cayi-ve-gonen-vadisi/kirmir-cayi-ve-gonen-vadisi-28dd2c.jpg-|-Bu Görsel Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi › Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Görselleri (2)

Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi Videosu

Beypazarı gezilecek görülecek yerlerinden Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/hy3fTwXeV88

Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi tanıtım videosu

Ankara Beypazarı görülecek yerlerinden Kirmir Çayı ve Gönen Vadisi videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...