İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları

Gezilecek görülecek yerlerden Ankara Beypazarı'daki İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Beypazarı Otelleri

İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları › duyBunu

Beypazarı Cumhuriyet caddesinde bulunan dükkânlar, kaybolmaya yüz tutan geleneksel mesleklerin ve el sanatlarının yaşatıldığı alanlardan oluşmaktadır.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Beypazarı tarihi yerler
  • Ankara’nın el sanatları
  • Ankara’da el sanatları yapan yerler
İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları › Gezi Rehberi | Beypazarı | AnkaraTıkla ve Görseli Büyüt: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları

İmaret Meydanı, geleneksel el sanatlarını yakından görmek isteyenlerin uğrak yerlerindendir. Meydan boyunca; kunduracı, bakırcı, kalaycı, dokumacı, yorgancı, bindallı işlemecisi gibi pek çok zanaata ait dükkânla karşılaşılmaktadır. Dükkânlarda söz konusu ürünlerin nasıl yapıldığı izlenebilmekte ve alışveriş yapılabilmektedir.

İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları nerede?

İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları, Beypazarı ilçe merkezinde bulunmaktadır. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları konumunu haritada açabilirsiniz.

İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri

Beypazarı'da bulunan İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/imaret-meydani-ve-el-sanatlari-meslekleri-dukkanlari/imaret-meydani-ve-el-sanatlari-meslekleri-dukkanlari-c51ce4.jpg-|-Bu Görsel İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları › İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (1)
/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/imaret-meydani-ve-el-sanatlari-meslekleri-dukkanlari/imaret-meydani-ve-el-sanatlari-meslekleri-dukkanlari-c74d97.jpg-|-Bu Görsel İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları › İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (2)
/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/imaret-meydani-ve-el-sanatlari-meslekleri-dukkanlari/imaret-meydani-ve-el-sanatlari-meslekleri-dukkanlari-c4ca42.jpg-|-Bu Görsel İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları › İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Görselleri (3)

İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları Videosu

Beypazarı gezilecek görülecek yerlerinden İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/ibQTPHXhkxI

İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları tanıtım videosu

Ankara Beypazarı görülecek yerlerinden İmaret Meydanı ve El Sanatları Meslekleri Dükkânları videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...