Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi

Gezilecek görülecek yerlerden Ankara Beypazarı'daki Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Beypazarı Otelleri

Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi › duyBunu

Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi yaşayışından izler taşıyan müze, 1850 tarihli bir Beypazarı evinden oluşmaktadır. Yapı, 1977’de ziyarete açılmıştır.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Beypazarı Kültür Evi Müzesi’ne nasıl gidilir?
  • Beypazarı’ndaki tarihi yerler
  • Beypazarı Kültür Evi Müzesi hangi günler açık?
Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi › Gezi Rehberi | Beypazarı | AnkaraTıkla ve Görseli Büyüt: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi

Etnografik özellikler taşıyan müze gerek mimarisi gerekse sergilediği eşyalar ile Beypazarı’nın sosyal ve kültürel yaşantısına ışık tutmaktadır. Kültür Evi içerisinde dönemin düğün gelenekleri, gündelik yaşam kesitleri ve yöresel kıyafetler sergilenmektedir. Binada, Beypazarı tarihini incelemek isteyenler için bir arşiv de bulunmaktadır.

Beypazarı Kültür Evi Müzesi hangi günler açık?

Beypazarı Kültür Evi Müzesi her gün ziyarete açıktır. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Beypazarı Kültür Evi Müzesi konumunu haritada açabilirsiniz.

Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri

Beypazarı'da bulunan Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/beypazari-tarih-ve-kultur-evi-muzesi/beypazari-tarih-ve-kultur-evi-muzesi-d64592.jpg-|-Bu Görsel Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi › Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (1)
/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/beypazari-tarih-ve-kultur-evi-muzesi/beypazari-tarih-ve-kultur-evi-muzesi-167909.jpg-|-Bu Görsel Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi › Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (2)
/img/tr/min/ankara/beypazari/gezi-rehberi/beypazari-tarih-ve-kultur-evi-muzesi/beypazari-tarih-ve-kultur-evi-muzesi-e4da3b.jpg-|-Bu Görsel Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi › Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Görselleri (3)

Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi Videosu

Beypazarı gezilecek görülecek yerlerinden Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/sKslAWr6in4

Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi tanıtım videosu

Ankara Beypazarı görülecek yerlerinden Beypazarı Tarih ve Kültür Evi Müzesi videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...