Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi

Gezilecek görülecek yerlerden Afyonkarahisar Merkez'deki Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Afyonkarahisar Otelleri

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi › duyBunu

Eski ambar olarak da bilinen Sanat Evi, son dönem Osmanlı mimarisi özelliklerini taşımaktadır. Pazar günleri kapalıdır ve ziyaret ücretsizdir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Afyonkarahisar gezilecek yerler
  • Afyonkarahisar şehir merkezinde gezilecek yerler
  • Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi
Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi › Gezi Rehberi | Merkez | AfyonkarahisarTıkla ve Görseli Büyüt: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi

Pazar günleri hariç ziyaret edebileceğiniz Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi, Osmanlı mimarisini yansıtan tarihi yapılardan biridir. Ambar olarak kullanılmıştır. Günümüzde, Afyonkarahisar’ı tanıtan yöresel ve kültürel değerlerin olduğu, gelin odası, keçe ve lokum yapım odaları gibi çeşitli alanları bulunan müze olarak faaliyet göstermektedir.

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi nerede?

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi, Afyon şehir merkezine bağlı Akmescit mahallesinde bulunmaktadır. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi konumunu haritada açabilirsiniz.

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri

Afyonkarahisar Merkez'de bulunan Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

/img/tr/min/afyonkarahisar/merkez/gezi-rehberi/afyonkarahisar-kultur-ve-sanat-evi/afyonkarahisar-kultur-ve-sanat-evi-a87ff6.jpg-|-Bu Görsel Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (1) ile ilgili -|-Görsel: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi › Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (1)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (1)
/img/tr/min/afyonkarahisar/merkez/gezi-rehberi/afyonkarahisar-kultur-ve-sanat-evi/afyonkarahisar-kultur-ve-sanat-evi-c81e72.jpg-|-Bu Görsel Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (2) ile ilgili -|-Görsel: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi › Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (2)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (2)
/img/tr/min/afyonkarahisar/merkez/gezi-rehberi/afyonkarahisar-kultur-ve-sanat-evi/afyonkarahisar-kultur-ve-sanat-evi-3295c7.jpg-|-Bu Görsel Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (3) ile ilgili -|-Görsel: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi › Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (3)
Tıkla ve Görseli Büyüt: Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Görselleri (3)

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi Videosu

Afyonkarahisar Merkez gezilecek görülecek yerlerinden Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/VqUq3rx0vwE

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi tanıtım videosu

Afyonkarahisar Merkez görülecek yerlerinden Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...