Dandindere Tabiat Koruma Alanı

Gezilecek görülecek yerlerden Afyonkarahisar Emirdağ'daki Dandindere Tabiat Koruma Alanı ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Emirdağ Otelleri

Dandindere Tabiat Koruma Alanı › duyBunu

Sedir ağaçları ile bilinen alana ulaşım rahattır ve doğa fotoğrafçıları için özel bir konumdur. Bu alan ayrıca tabiat koruma alanı statüsündedir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Dandindere Tabiat Koruma Alanı
  • Emirdağ
  • Dandindere ulaşım
Dandindere Tabiat Koruma Alanı › Gezi Rehberi | Emirdağ | AfyonkarahisarTıkla ve Görseli Büyüt: Dandindere Tabiat Koruma Alanı

Doğal olarak yetişmiş olan Toros Sedir ağacı ile önem kazanan Dandindere Tabiat Koruma Alanı, tescillidir. Toros Sedir’i dışında çeşitli ağaç ve çalı türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Avlanmanın tamamen yasak olduğu, devlete ait olan ormanda pek çok canlı barınmaktadır. Bilim ve eğitim amaçları ile kullanılabilen yer, geniş bir alandır.

Dandindere Tabiat Koruma Alanı nerede?

Dandindere Tabiat Koruma Alanı, Emirdağ'a bağlı Çaykışla köyünde bulunmaktadır. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Dandindere Tabiat Koruma Alanı konumunu haritada açabilirsiniz.

Dandindere Tabiat Koruma Alanı Görselleri

Emirdağ'da bulunan Dandindere Tabiat Koruma Alanı ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Dandindere Tabiat Koruma Alanı görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

Dandindere Tabiat Koruma Alanı Videosu

Emirdağ gezilecek görülecek yerlerinden Dandindere Tabiat Koruma Alanı videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/rFlR3avw0NE

Dandindere Tabiat Koruma Alanı tanıtım videosu

Afyonkarahisar Emirdağ görülecek yerlerinden Dandindere Tabiat Koruma Alanı videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...