Balcam Mağarası

Gezilecek görülecek yerlerden Afyonkarahisar Emirdağ'daki Balcam Mağarası ile ilgili gezi rehberi bilgileri ve yol tarifi.

Emirdağ Otelleri

Balcam Mağarası › duyBunu

1800’lü yıllarda ibadethane olarak kullanılan Balcam Mağarası, galerilerden oluşmaktadır. Sarkıt ve dikitlerin olduğu mağaraya el değmemiştir.

Bu sayfa şunlarla ilgili:

  • Balcam Mağarası nerede?
  • Afyon ilçesi
  • Afyonkarahisar Balcam Mağarası konum
Balcam Mağarası › Gezi Rehberi | Emirdağ | AfyonkarahisarTıkla ve Görseli Büyüt: Balcam Mağarası

Derinlemesine uzanan galeriden oluşan Balcam Mağarası, Emirdağ’a 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Koruma altında olan mağara, sarkıt ve dikitlerin olduğu, oluşumu hakkında bilgi edinilemeyen bir yerdir. Araştırmalar sonucunda eski zamanlarda dinsel amaçla kullanıldığı belirlenmiştir. Turizme açık olan mağaraya giriş ücretlidir.

Balcam Mağarası'na nasıl gidilir?

Balcam Mağarası'na Afyon merkez ve Emirdağ'dan düzenlenen turlar ve özel araç ile gitmek mümkündür. Yukarıdaki yol tarifi butonuna tıklayarak Balcam Mağarası konumunu haritada açabilirsiniz.

Balcam Mağarası Görselleri

Emirdağ'da bulunan Balcam Mağarası ile ilgili görsellere de göz atın. Eklenmesini istediğiniz Balcam Mağarası görseli varsa bize iletin bu albüme ekleyelim.

Balcam Mağarası Videosu

Emirdağ gezilecek görülecek yerlerinden Balcam Mağarası videosunu izleyin. Gezi videoları.

23-|-https://www.youtube-nocookie.com/embed/9vAb3zV6nMI

Balcam Mağarası tanıtım videosu

Afyonkarahisar Emirdağ görülecek yerlerinden Balcam Mağarası videosunu izleyin. Harika gezi videoları.

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...